preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
eTwinning

Dabar 2020.

Facebook škole

Upisi u srednju

Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 10. 2016.

Ukupno: 200085
Ovaj mjesec: 6771
Raspored zvona

 

  A TURNUS
1. sat 8:00 - 8:40
2. sat 8:45 - 9:25
3. sat 9:35 - 10:15
4. sat 10:25 - 11:05
5. sat 11:10 - 11:50
6. sat 11:55 - 12:35
7. sat 12:40 - 13:20

 

  B TURNUS
0. sat 13:15 - 13:55
1. sat 14:00 - 14:40
2. sat 14:45 - 15:25
3. sat 15:35 - 16:15
4. sat 16:25 - 17:05
5. sat 17:10 - 17:50
6. sat 17:55 - 18:35
7. sat 18:40 - 19:20

 

Priloženi dokumenti:
animated bell.gif

 

 

Županijsko natjecanja iz engleskog jezika, mentorica Dragana Sanković Matak

  7. mjesto Ivan Roksandić, 8a

  8. mjesto Franjo Šute, 8b

11. mjesto Borna Borić, 8a

11. mjesto Lucija Brajković, 8a

15. mjesto Vladimir Jozo Levak, 8a

 

Županijsko natjecanje iz francuskog jezika, mentorica Mirjam Miculinić

   1.    mjesto C kategorija Eva Rose Pekić, 8a

   7. mjesto B kategorija Borna Borić, 8a

  13. mjesto B kategorija Franjo Šute, 8b

  16. mjesto B kategorije Lucija Brajković, 8a

  26. mjesto B kategorije Lucija Kantolić, 8a 

Na državno natjecanje je pozvana učenica Eva Pekić koja nije pristupila natjecanju.

 

 

Županijsko natjecanje iz kemije, mentorica S. Katarina Barković

    23. mjesto Marta Ćosić, 7c

    24. mjesto Ronald Dumbović, 7c

    20. mjesto Toma Štokić, 7a

    22. mjesto Nena Kaspret, 7a

    27. mjesto Borna Borić 8a

    28. mjesto Lucija Brajković, 8a

 

 

Županijsko natjecanje iz geografije, mentorica Lucija Starčević

     25. mjesto Toma Štokić, 7a

     25. mjesto Martin Blažičević, 6c

 

 

Županijsko natjecanje iz povijesti, mentor Tomislav Ćališ

 Učenik pozvan na Županijsko natjecanje iz povijesti je Vito Manola iz 7a ali nije pristupio.

 

 

Županijsko natjecanje iz fizike, mentorica Jela Galić

      36. mjesto Špiro Filip Lasić, 8a

 Učenica Lucija Brajković iz 8a nije pristupila Županijskom natjecanju iz fizike.

 

Županijsko natjecanje iz matematike, mentor Željko Buranji

       16. mjesto Špiro Filip Lasić, 8a

 

U veljači se uspjelo održalo 3. kolo robotičkog natjecanja Croatian Makers liga na kojem je po prvi put naša škola bila domaćin. Našu školu predstavljala su dva tima  sa po četiri učenika. Članovi mlađeg tima bili su: Matija Čajavec, Karlo Kaiser, Frano Mišković i Gabrijela Petir, a članovi starije ekipe bili su: Vilim Cvitanović, Mislav Maričić, Mislav Vukadin i Jan Štengl.

Tražilica



E-dnevnik


Anketa
Što biste željeli čitati na našoj web stranici?





Korisni linkovi

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju