preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
eTwinning

Dabar 2020.

Facebook škole

Upisi u srednju

Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 10. 2016.

Ukupno: 200081
Ovaj mjesec: 6767
Raspored zvona

 

  A TURNUS
1. sat 8:00 - 8:40
2. sat 8:45 - 9:25
3. sat 9:35 - 10:15
4. sat 10:25 - 11:05
5. sat 11:10 - 11:50
6. sat 11:55 - 12:35
7. sat 12:40 - 13:20

 

  B TURNUS
0. sat 13:15 - 13:55
1. sat 14:00 - 14:40
2. sat 14:45 - 15:25
3. sat 15:35 - 16:15
4. sat 16:25 - 17:05
5. sat 17:10 - 17:50
6. sat 17:55 - 18:35
7. sat 18:40 - 19:20

 

Priloženi dokumenti:
animated bell.gif

Natjecanja 2017./2018.

Rezultati natjecanja šk. god. 2017./2018.

ŠŠK "Galeb" pod vodstvom profesoa TZK Damira Štokića sudjelovao je ove školske godine na brojnim natjecanjima. 

 

SKIJANJE (M) - 5. - 8. razred - 1. mjesto u gradu Zagrebu

Marko Babić, 4.a

Ziggy Vrdoljak, 4.a

Maks Klobučar, 4.b

Tomislav Tokić, 8.a

 

ODBOJKA (M) - 7.-8. razred - 2. mjesto u gradu Zagrebu

Josip Zadro, 8.b

Alessandro Žužić, 7.c

Tin Breber, 8.c

Ivan Ćosić, 8.a

Borna Lovrić, 8.a

Franko Vrdoljak Colo, 7.c

Bruno Knežević, 7.a

Alen Krivdić, 7.a

Fran Liović, 7.c

Roko Krpan, 7.a

 

ODBOJKA (Ž) - 7.-8. razred - 5. mjesto u gradu Zagrebu

Tina Marković, 8.b

Lucija Bogović, 8.b

Hana Zadro, 8.a

Vivian Gudelj, 8.a

Klara Szekely, 7.b

Uma Pisarović, 8.c

Ana Lipkovac, 8.c

Nika Bakmaz, 7.a

Vilma Baltić Hrsan, 8.c

Demetra Jušić, 7.a

 

MALA ODBOJKA (M) - 4.-6. razred - 5. mjesto u gradu Zagrebu

Gabrijel Babić, 4.a

Ivan Nemeth, 6.a

Karlo Mavrić, 5.c

Ronald Dumbović, 5.c

Dominik Sadiković Exle, 5.c

Janko Presečki, 5.c

Jere Skelin, 5.a

Franjo Kantolić, 5.a

Ivan Erceg, 5.c

Toma Štokić, 5.a

Fran Hajneman, 5.c

Ivor Šimić, 5.c

 

KOŠARKA (M) - 7.-8. razred - 8. mjesto u gradu Zagrebu

Josip Zadro, 8.b

Sven Gredelj, 8.c

Hrvoje Hađija, 8.c

Borna Kalauz, 8.b

Nikola Klepac, 8.b

Tin Breber, 8.c

Ivan Ćosić, 8.a

Sven Mahmet, 8.c

Marin Vučić, 7.b

 

PLIVANJE (M) - 5.-8. razred - 18. mjesto u gradu Zagrebu

Franjo Kantolić, 5.a

Andro Sertić, 5.a

Noah Najcer, 3.b

Šimun Sarić, 5.a

Fran Hajneman, 5.c

 

PLIVANJE (Ž) - 5.-8. razred - 18. mjesto u gradu Zagrebu

Greta Žnidaršić, 8.b

Noa Marija Sertić, 7.b

Ema Najcer, 5.a

 

MALA ODBOJKA (Ž) - 4.-6. razred - 15. mjesto u gradu Zagrebu

Lorena Bilić, 6.b

Barbara Ravlić, 6.a

Tesa Novak, 5.b

Marta Marion, 5.c

Jana Jazbec, 5.c

Lara Grotić, 6.a

Lucija Brajković, 6.a

Marina Vuković, 6.b

Marta Ćosić, 5.c

Magdalena Pažin, 4.c

 

JUDO (M) - 1.-8. razred - 3. mjesto u gradu Zagrebu

Pal Horvath, 5.b

Svebor Vasić, 7.a

Ivan Međeri, 4.c

Martin Blažičević, 4.c

Vito Pervan, 7.b

Nikola Blažičević, 1.c

Roko Pervan, 4.c

Robert Zvinimir Cahun, 4.b

 

FUTSAL (M) - 4.-6. razred

Špiro Filip Lasić, 6.a

Matija Vukelić, 6.b

Vladimir Jozo Levak, 6.a

Frano Baće, 6.a

Grga Pažin, 6.a

Jakov Špehar, 6.a

Franjo Šute, 6.b

Fran Jozef Golubić, 6.c

 

 

 

 

Tražilica



E-dnevnik


Anketa
Što biste željeli čitati na našoj web stranici?





Korisni linkovi

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju