preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Zagreb

Raspored informacija 2019./2020.

RASPORED INFORMACIJA

RAZREDNA NASTAVA 

RAZRED UČITELJ VRIJEME UČIONICA
1.a Vedrana Budić

A-pet 10:40-11:25

B-sri 17:30-18:10

10
1.b Gordana Šestak

A-čet 9:50-10:35

B-sri 17:30-18:10

11
1.c

Sanja Grujić Pietri

A-čet 10:40-11:25

B-čet 18:00-18:45

12
2.a Mirna Butorac

A-ut 8:50-9:35

B-čet 17:30-18:10

14
2.b Marijana Zelenika Šimić

A-pet 8:50-9:35

B-čet 17:30-18:10

16
2.c Ines Vodanović

A-pon 10:40-11:25

B-ut 18:00-18:45

15
3.a Josip Ćulumović

A-ut 8:00-8:45

B-sri 17:00-18:00

13
3.b Andrea Kager

A-sri 10:40-11:25

B-ut 16:30-17:15

19a
3.c  Ana Škudar

A-sri 9:50-10:35

B-sri 16:30-17:15

16a
4.a Ana Prohaska Žnidarić

A-sri 9:50-10:35

B-sri 16:35-17:20

19
4.b  Ljiljana Poljak-Mravak

A-pon 9:50-10:35

B-čet 18:15-19:00

2
4.c Ružica Lulić

A-čet 9:50-10:35

B-čet 17:30-18:15

3

 

PREDMET UČITELJ VRIJEME
Engleski jezik

Martina Lesjak Pečur

(zamjena Kristin Balenović)

A-pet 11:30-12:10

B-sri 14:50-15:35

Vjeronauk

Viktorija Kren Futač

A-pet 11:30-12:10

B-sri 15:45-16:30

 

PREDMETNA NASTAVA

RAZRED PROFESOR VRIJEME
5.a Gabrijela Crnjak

A pon 9:50-10:35

B čet 16.35-17.20 

5.b Željko Buranji

A ut 9:50-10:35 

B pet 15:45-16:30

5.c Semira Katarina Barković

A sri 10:40-11:25

B sri 18:15-18:55 

6.a Barbara Žuljević

A pon 9:50-10:35

B čet 19:00-19:45

6.b Mira Tokić

A čet 10:40-11:25

B ut 16:35-17:20

6.c Alen Milković

A pon 8:50-9:35

B čet 17:25-18:10

7.a Damir Štokić

A sri 12:15-12:55

B čet 17:25-18:10

7.b Dragana Sanković Matak

A pet 11:30-12:10

B pet 17:25 -18:10

7.c Lucija Starčević

A čet 10:40-11:25

B čet 17:25-18:10

8.a Miriam Miculinić

A čet 8:50-9:35

B pon 16:35-17:20

8.b Iva Canjko

A sri 10:40-11:25

B čet 16:35-17:20

8.c 

Ksenija Lukač

A čet 9:50-10:35

B ut 16:35-17:20

 

Vjeronauk Ana Marica Miloš

A spet 9:50-10:35

B sri 16.35-17.20

Matematika / Fizika Jela Galić

A ut 8:50-9:35

B čet 17:25-18:10

Glazbena kultura Dubravko Pernicki 

A pon 9:50-10:35

B ut 14:50-15:35

Njemački jezik Darko Šokčević

A ut 9:50-10:35

B ut 17:25-18:10

Priroda/biologija Tanja Košutić

A čet 11:30-12:10

B sri 17:25-18:10

Tehnička kultura

Branko Vukšić

A pet 10:40-11:25

B pon 15:45-16:30

Povijest

Karmen Perković

(zamjena Tomislav Ćališ)

A pet 8:50-9:35

B ut 16.35-17.20

Tjelesna i zdravstvena kultura

Daniel Baksa

A čet 9:50-10:35

B čet 16:40-17:25

Informatika Martina Plavšić

A sri 11:30-12:10

B sri 16:35-17:20 

*- A turnus, prijepodne

**- B turnus, poslijepodne


Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
E-dnevnik

Anketa
Što biste željeli čitati na našoj web stranici?




Korisni linkovi
Kalendar
« Studeni 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Arhiva dokumenata
CMS za škole logo
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Zagreb / Mesićeva 35, HR-10000 Zagreb / os-igkovacic-zg.skole.hr / ured@os-igkovacic-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju