preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
eTwinning

Dabar 2020.

Facebook škole

Upisi u srednju

Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 10. 2016.

Ukupno: 192583
Ovaj mjesec: 5799
Raspored zvona

 

  A TURNUS
1. sat 8:00 - 8:40
2. sat 8:45 - 9:25
3. sat 9:35 - 10:15
4. sat 10:25 - 11:05
5. sat 11:10 - 11:50
6. sat 11:55 - 12:35
7. sat 12:40 - 13:20

 

  B TURNUS
0. sat 13:15 - 13:55
1. sat 14:00 - 14:40
2. sat 14:45 - 15:25
3. sat 15:35 - 16:15
4. sat 16:25 - 17:05
5. sat 17:10 - 17:50
6. sat 17:55 - 18:35
7. sat 18:40 - 19:20

 

Priloženi dokumenti:
animated bell.gif

Raspored informacija 2020./2021.

INFORMACIJE – RAZREDNA NASTAVA

RO

UČITELJ

VRIJEME

NAČIN KOMUNIKACIJE (MAIL ADRESA, BROJ MOB)

1A

ANA PROHASKA ŽNIDARIĆ

 

A –turnus: četvrtak 8.45-9.25

B –turnus: četvrtak 18.00 do 18.45

Mobitel, mail

1B

LJILJANA POLJAK MRAVAK

A –turnus  srijeda 17.00-18.00

petak 10.00-11.00

B –turnus srijeda 17.00-18.00

Mobitel, mail

1C

RUŽICA LULIĆ

A –turnus srijeda 17.00-18.00

B –turnus  srijeda 17.00-18.00

Mobitel, mail

2A

VEDRANA BUDIĆ

A –turnus četvrtak 8.45-9.30

B –turnus srijeda 18.00-1900

Mobitel, mail

2B

GORDANA ŠESTAK

A –turnus četvrtak 9.50-10.35

B –turnus srijeda 18.00-19.00

Mobitel, mail

2C

SANJA GRUJIĆ PIETRI

A –turnus srijeda 18.00-18.45

B –turnus srijeda 18.00- 18.45

Mobitel, mail

3A

MIRNA BUTORAC

A –turnus  utorak 8.45-9.20

B –turnus   utorak 17.00-17.50

Mobitel, mail

3B

MARIJANA ZELENIKA ŠIMIĆ

A –turnus utorak 9.35-10.15

B –turnus četvrtak 17.15-18.00

Mobitel, mail

3C

INES VODANOVIĆ

A –turnus petkom od 10, 20 do 11, 00

B –turnus  utorkom od 18,00 do 18,50

Mobitel, mail

4A

JOSIP ĆULUMOVIĆ

A –turnus  srijeda 11.30-12.15

B –turnus  srijeda 17.00-17.45

Mobitel

4B

ANDREA KAGER

A –turnus utorak  8.45 do 9.25

B –turnus utorak 17.05 do 17.45

Mobitel

 

4C

ANA  ŠKUDAR

A –turnus srijeda 10.30-11.10

B – turnus  srijeda 14.45-15.25

Mobitel, mail

VJ

VIKTORIJA KREN FUTAČ

A –turnus petak 11.10-11.50

B –turnus srijeda 15.35-16.15

viktorija.kren-futac@skole.hr

EJ

 

MARTINA LESJAK PEČUR

(GABRIJELA CRNJAK)

A –turnus utorak 10.20-11.00

B –turnus 15.35-16.15

gabrijela.crnjak@skole.hr

NJ

ZORISLAVA JURATEK

A – turnus

B - turnus

Prema dogovoru na mail:

zorislava.suto@skole.hr

INF

MARTINA PLAVŠIĆ

A – turnus

B - turnus

Prema dogovoru na mail:

martina.plavsic@skole.hr

 

 

INFORMACIJE – PREDMETNA NASTAVA

 

RO

UČITELJ

VRIJEME

NAČIN KOMUNIKACIJE (MAIL ADRESA, BROJ MOB)

5A

MIRIAM MICULINIĆ

Francuski i Njemački jezik

A –turnus ponedjeljak 11.10-11.50

B –turnus ponedjeljak 16:20-17:00

miriam.miculinic@gmail.com

MS Teams

5B

IVA CANJKO

Matematika

A –turnus srijeda 10.25-11.05

B –turnus ponedjeljak 16.25-17.05

iva.canjko@skole.hr

MS Teams

5C

KSENIJA LUKAČ

Likovna kultura

A –turnus ponedjeljak 11.10-11.50

B –turnus utorak 18.40-19.20

ksenija.lukac@skole.hr

MS Teams

6A

IVANA IVŠINOVIĆ

(MATEJA PLAVEC)

Hrvatski jezik

A –turnus četvrtak 10.25-11.05

B –turnus ponedjeljak 17.50-18.30

mateja.plavec@skole.hr

MS Teams

6B

ZORICA JADAN

Priroda i Biologija

A –turnus petak 9.35-10.15

B –turnus srijeda 16.20-17.00

MS Teams

6C

SEMIRA KATARINA BARKOVIĆ

Kemija/Informatika

A –turnus četvrtak 9:35-10:15

B –turnus srijeda 18:40-19:20

katarina.barkovic@skole.hr

MS Teams/Zoom

7A

BARBARA ŽULJEVIĆ

Engleski jezik

A –turnus srijeda 9.35- 10.15

B –turnus četvrtak 18.00- 18.45

barbara.zuljevic@skole.hr

MS Teams

7B

MIRA TOKIĆ

Hrvatski jezik

A –turnus srijeda 8.45-9.25

B –turnus ponedjeljak 16.25-17.05

mira.tokic@skole.hr

MS Teams

7C

ALEN MILKOVIĆ

Hrvatski jezik

A –turnus ponedjeljak 10.25-11.05

B –turnus četvrtak 16.25-17.05

MS Teams

8A

DAMIR  ŠTOKIĆ

Tjelesna i zdravstvena kultura

A –turnus utorak 12.35-13.15

B –turnus ponedjeljak 17.55-18.35

damir.stokic@skole.hr

8B

DRAGANA SANKOVIĆ MATAK

Engleski jezik

A –turnus četvrtak 10.25-11.05

B –turnus četvrtak 15.35-16.15

dragana.sankovic-matak@skole.hr

MS Teams

8C

LUCIJA STARČEVIĆ

Geografija

A –turnus četvrtak 9.35-10.15

B –turnus četvrtak 15.35-16.15

lucija.starcevic4@skole.hr

MS Teams

PREDMET

UČITELJ

VRIJEME

 

NAČIN KOMUNIKACIJE (MAIL ADRESA, BROJ MOB)

Njemački jezik

DARKO ŠOKČEVIĆ

 

A –turnus četvrtak 10:20 – 11:00

B –turnus četvrtak  16:20 – 17:00

darko.sokcevic@skole.hr

Glazbena kultura

DUBRAVKO PERNICKI

A –turnus:  srijeda: 10:20 – 11:00

B –turnus    četvrtak: 15:35 – 16:15

dubravko.pernicki@skole.hr

Ili MS Teams

Matematika/fizika

JELA GALIĆ

A –turnus ponedjeljak 10.20-11.00

B –turnus ponedjeljak 17.05-17.45

jela.galic@skole.hr

MS Teams

Matematika

ŽELJKO BURANJI

A –turnus četvrtak 8.45-9.25

B –turnus petak 15.35-16.25

MS Teams

Povijest

KARMEN PERKOVIĆ

(zamjena TOMISLAV ĆALIŠ)

A –turnus četvrtak 8.00-8.40

B –turnus srijeda 14.45-15.25

tomislav.calis@skole.hr

MS Teams

Tehnička kultura

BRANKO VUKŠIĆ

A –turnus petak 10.25-11.05

B –turnus petak 16.25-17.05

branko.vuksic@skole.hr

MS Teams

Tjelesna i zdravstvena kultura

DANIEL BAKSA

A –turnus utorak 11.50-12.30

B –turnus utorak 18.35-19.15

daniel.baksa@skole.hr

MS Teams

Vjeronauk

ANA MARICA MILOŠ

A –turnus utorak 11.10-11.50

B –turnus ponedjeljak 15.35-16.15

MS Teams

Informatika

IVANA BERTOVIĆ

A –turnus  Utorak: 10:20-11:00

B –turnus  Srijeda: 15:35-16:15

ivana.bertovic@skole.hr

MS Teams

 

Priloženi dokumenti:
INFORMACIJE.docx

Tražilica



E-dnevnik


Anketa
Što biste željeli čitati na našoj web stranici?





Korisni linkovi

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju