> eTwinning
eTwinning projekti

Europska oznaka kvalitete za međunarodni eTwinning projekt "Four colors four seasons" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Andrea Kager, 28. 10. 2021. 16:00

Nakon Nacionalne oznake kvalitete, stigla je oznaka europske kvalitete - Europian quality label za sudjelovanje u međunarodnom projektu "Four colors four seasons".

1.b u projektu U svijetu likovnih umjetnika 4

Autor: Andrea Kager, 28. 10. 2021. 15:29

Likovni problem: ritam geoetrijskih i slobodnih likova, crta i točaka

Likovna tehnika: kolaž i flomaster

[više]

1.b u eTwinning projektu "U svijetu likovnih umjetnika 4" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Andrea Kager, 28. 10. 2021. 15:22

1.b sudjeluje u eTwinning projektu U svijetu likovnih umjetnika.

Ovaj put smo se upoznali s japanskom umjetnicom Yayoi Kusama i promatrali na koji način koristi točke u svome radu. Točke smo upotrijebili i u prikazivanju svojih bundeva.

Likovni problem: tonovi boja i ritam točaka

Likovna tehnika: tempera

[više]

4. c u eTwinning projektu "Moj grad, tvoj grad"

Autor: Ines Vodanović, 27. 9. 2021. 20:32

Učenici 4. c razreda s učiteljicom Ines Vodanović uključili su se u eTwinning projekt "Moj grad, tvoj grad" u kojem će sudjelovati tijekom školske godine 2021./2022.

Proširit ćemo znanje o prošlosti grada Zagreba, znamenitim osobama, kulturno - povijesnim spomenicima....

[više]

4. c u eTwinning projektu "Projekt leptiri"

Autor: Ines Vodanović, 27. 9. 2021. 19:56

Učenici 4. c razreda s učiteljicom Ines Vodanović uključili su se u cjelogodišnji međunarodni eTwinning projekt pod nazivmo "Projekt leptiri"

Projekt će trajati od listopada 2021. do svibnja 2022. godine, do Svjetskog dana leptira 28. svibnja. U projektu učenici će istraživati zanimljive stvari o leptirima, izrađivati leptire od papira, pisati pjesme o leptirima, fotografirati ih. Svoje radove mogu predstaviti u obliku plakata, prezentacija, filmova.

[više]

4. c u eTwinning projektu "U svijetu likovnih umjetnika 4"

Autor: Ines Vodanović, 27. 9. 2021. 19:49

Razredni pano

Učenici 4.c razreda s učiteljicom Ines Vodanović uključili su se i ove godine u projekt "U svijetu likovnih umjetnika 4". Cilj ovog projekta je upoznavanje sa svjetski poznatim likovnim umjetnicima i učeći od njih, stvoriti vlastite uratke i razvijati vlastitu kreativnost.

Virtualna izložba 4.b razreda - U svijetu likovnih umjetnika 3

Autor: Andrea Kager, 16. 7. 2021. 10:16

Kao rezultat našeg rada na projektu "U svijetu likovnih umjetnika 3" priredili smo virtualnu izložbu naših radova.

Uživajte!

U svijetu likovnih umjetnika 3 Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ivana Bertović, 8. 6. 2021. 12:57

Tijekom školske godine 2020./2021. učenici 1.a razreda s učiteljicom Anom Prohaska Žnidarić sudjelovali su u e Twinning projektu U svijetu likovnih umjetnika 3 i stvarali likovne radove po uzoru na pet likovnih umjetnika: G. Klimta, P. Mondriana, I. Rabuzina, S. Raškaj i V. Kandinskog.
Radove po uzoru na sliku G. Klimta već smo objavili, a radovi po uzoru na navedene umjetnike nalaze se u privitku.

eTwinning škola

Autor: Ivana Bertović, 24. 3. 2021. 17:47

Službeno smo postali škola u kojoj se  provode kvalitetni i nagrađivani eTwinning projekti te time postali eTwinning škola!