preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
eTwinning

Dabar 2020.

Facebook škole

Upisi u srednju

Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 10. 2016.

Ukupno: 200090
Ovaj mjesec: 6776
Raspored zvona

 

  A TURNUS
1. sat 8:00 - 8:40
2. sat 8:45 - 9:25
3. sat 9:35 - 10:15
4. sat 10:25 - 11:05
5. sat 11:10 - 11:50
6. sat 11:55 - 12:35
7. sat 12:40 - 13:20

 

  B TURNUS
0. sat 13:15 - 13:55
1. sat 14:00 - 14:40
2. sat 14:45 - 15:25
3. sat 15:35 - 16:15
4. sat 16:25 - 17:05
5. sat 17:10 - 17:50
6. sat 17:55 - 18:35
7. sat 18:40 - 19:20

 

Priloženi dokumenti:
animated bell.gif

Djelatnici

RAVNATELJ: Darko Kovačević

STRUČNA SLUŽBA: Nada Mrkonjić, pedagog

                               Kristina Kos, psiholog

                               Sandra Marković Pogačić, knjižničar

TAJNICA: Swindeh Ika

RAČUNOVODSTVO: Valentina Percela

 

RAZREDNA NASTAVA:

1.a: Ana Prohaska Žnidarić/Irena Kemenović

1.b: Ljiljana Poljak Mravak/Marija Radić

1.c: Ružica Lulić/Marija Runac

2.a: Vedrana Budić/Iva Zeljko

2.b: Gordana Šestak/Vlasta Zeko

2.c: Sanja Grujić Pietri/Jura Troje

3.a: Mirna Butorac/Ana Didović (zamjena Kristin Balenović)

3.b: Marijana Zelenika Šimić/Ana Filipec (zamjena Laura Pakšec)

3.c: Ines Vodanović/Ana Puh

4.a: Josip Ćulumović

4.b: Andrea Kager

4.c: Ana Škudar

 

Vjeronauk - Viktorija Kren Futač 

Engleski jezik - Martina Lesjak Pečur (zamjena Gabrijela Crnjak)

Njemački jezik - Miriam Miculinić/Damir Šokčević

Francuski jezik - Miriam Miculinić

Informatika - Martina Plavšić

 

PREDMETNA NASTAVA: 

5.a: Miriam Miculinić - francuski jezik

5.b: Iva Canjko - matematika

5.c: Ksenija Lukač - likovna kultura

6.a: Ivana Ivšinović (zamjena Mateja Plavec) - hrvatski jezik

6.b: Zorica Jadan - priroda, biologija

6.c: Semira Katarina Barković - kemija, informatika

7.a: Barbara Žuljević - engleski jezik

7.b: Mira Tokić - hrvatski jezik

7.c: Alen Milković - hrvatski jezik

8.a: Damir Štokić - tjelesna i zdravstvena kultura

8.b: Dragana Sanković Matak - engleski jezik

8.c: Lucija Starčević - geografija

 

Hrvatski jezik - Ivana Ivšinović

Njemački jezik - Darko Šokčević, Zorislava Juratek

Matematika, fizika - Jela Galić

Matematika - Željko Buranji

Glazbena kultura - Dubravko Pernicki

Povijest - Karmen Perković (zamjena Tomislav Ćališ)

Tehnička kultura - Branko Vukšić

Tjelesna i zdravstvena kultura - Damir Štokić, Daniel Baksa, Branko Tomljanović

Vjeronauk - Ana Marica Miloš, Josip Baneković

Informatika - Ivana Bertović

 

UČITELJI ŠKOLE U BOLNICI:

Kristina Lozančić

Snježana Turčin

Vesna Žugec

Tea Baričević

Josip Baneković

Ivan Šuto

Aneta Jozić Bolčević

Petra Eterović (zamjena Dina Klarin)

Ružica Rogina Gačal

 

TEHNIČKO OSOBLJE: 

Želimir Šimag 

Dinko Skenderović

Dubravka Ferenac

Horžić Višnja (Sarafina Filipović)

  Verica Nikolčić

 Anna Doria Bedek  

 Marica Stanić

 Jadranka Denžić

 Blaženka Lazić

 Lucija Klobučar

 Karmen Radić Rubelj

 Marija Katalenić

 Robert Majer

 




Tražilica



E-dnevnik


Anketa
Što biste željeli čitati na našoj web stranici?





Korisni linkovi

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju