preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
eTwinning

Dabar 2020.

Facebook škole

Upisi u srednju

Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 10. 2016.

Ukupno: 200081
Ovaj mjesec: 6767
Raspored zvona

 

  A TURNUS
1. sat 8:00 - 8:40
2. sat 8:45 - 9:25
3. sat 9:35 - 10:15
4. sat 10:25 - 11:05
5. sat 11:10 - 11:50
6. sat 11:55 - 12:35
7. sat 12:40 - 13:20

 

  B TURNUS
0. sat 13:15 - 13:55
1. sat 14:00 - 14:40
2. sat 14:45 - 15:25
3. sat 15:35 - 16:15
4. sat 16:25 - 17:05
5. sat 17:10 - 17:50
6. sat 17:55 - 18:35
7. sat 18:40 - 19:20

 

Priloženi dokumenti:
animated bell.gif

 

REZULTATI NATJECANJA

 

Učenici su ove nastavne godine sudjelovali na natjecanju iz engleskog jezika, francuskog jezika, matematike, robotike, povijesti, informatike i kemije te na Međunarodnom natjecanju Klokan bez granica i na natjecanjima ŠŠK.

 

 

Na Međunarodnom natjecanju Klokan bez granica nagrađeni učenici u kategoriji Pčelice su:  Karlo Kaiser 2.b, Matej Dadić 2.c, Luka Komorski 2.a, Andro Gelo 2.c i Roko Cota 2.a.

 

 

U kategoriji Leptirići nagrađena je učenica Ivona Mileusnić.     

U kategoriji Ecolier nagrađeni učenici su Lujo Lasić, Mislav Vukadin i Rujana Kaić.

U kategoriji Benjamin nagrađeni učenici su Špiro Filip Lasić, Lucija Brajković i Martin Decker.

 

 

Na natjecanju Dabar u kategoriji Milidabar nagrađeni su učenici Andro Vrdoljak, Eva Toš, Mislav Vukadin, Gabrijela Petir, David Grahovac – Fedešin i Petra Fištrić.

U kategoriji Kilodabar nagrađeni učenici su Petar Sturz Vujadinović, Martin Decker, Martin Obrazović i Vito Šćetarić Limari.

 

Na natjecanju iz robotike Croatian Makers Liga sudjelovali su učenici Tiziana Pipp, Korina Terešak, Lukas Hajneman, Mislav Vukadin, Vilim Cvitanović, Mislav Maričić, Marko Vidoš, Gabrijela Petir, Leon Radić, Frano Mišković, Karlo Kaiser, Matija Čajevac pod mentorstvom magistrice primarne edukacije Martine Plavšić.

 

 

 

Na županijskom natjecanju iz francuskog jezika sudjelovali su učenici Tiziana Pipp, Alessandro Žužić, Demetra Jušić, Petar Smolković, Sara Severinec i Laura Brodarić pod mentorstvom Miriam Miculinić, prof,

 

Pod mentorstvom Barbare Žuljević, prof. na županijskom natjecanju iz engleskog jezika sudjelovali su Marta Peričić, Klara Rudan, Lara Popović, Nika Bakmaz, Martin Sić, Filip Papa, Sara Severinac, Ana Ivanišević i Laura Brodarić. Martin Sić plasirao se na državno natjecanje na kojem je osvojio 10.mjesto.

 

Učenik Lujo Lasić je sudjelovao na županijskom natjecanju iz matematike pod mentorstvom Jele Galić, a učenici Petar Smolković i Špiro Filip Lasić pod mentorstvom Željka Buranjija, prof.

 

Učenik Adrian Garcia Staničić sudjelovao je na županijskom natjecanju, a nakon tog i na državnom natjecanju iz fizike pod  mentorstvom Jele Galić.

 

Na županijskom natjecanju iz kemije pod mentorstvom Katarine Barković, prof. sudjelovali su učenici Lucija Kantolić, Lucija Brajković, Špiro Filip Lasić, Adrian Garcia Staničić, Laura Popović, Laura Brodarić, Petar Smolković, Alessandro Žužić i Martin Sić.

 

Učenici Lucija Brajković, Špiro Filip Lasić i Marta Peričić sudjelovali su na natjecanju iz geografije pod mentorstvom Suzane Ajhner – Starčević, prof.

 

Pod mentorstvom Karmen Perković, prof. na natjecanju iz povijesti sudjelovao je učenik Marin Vučić.

 

SSK GALEB

 

U sklopu SSK Galeb učenici su sudjelovali na natjecanjima iz skijanja i odbojke.

Na natjecanju iz skijanje od petog do osmog razreda učenice naše škole osvojile su prvo mjesto. Učenice koje su predstavljale školu na natjecanju su: Pia Vučinić, Kim Vrdoljak, Julija Popović i Nika Popović. 1. mjesto pojedinačno u gradu Zagrebu osvojila je Julia Popović.

Prvo mjesto ekipno u gradu Zagrebu u kategoriji od 5. do 8. razreda osvojili su učenici Marko Babić, Ziggy Vrdoljak, Maks Klobučar i Tin Vučinić.

Drugo mjesto pojedinačno u gradu Zagrebu osvojio je Ziggy Vrdoljak.

 

Na natjecanju u muškoj odbojci od 4. do 6. razreda učenici škole  osvojili su četvrto mjesto u gradu Zagrebu. Učenici koji su predstavljali školu su: Ronald Dumbović, Dominik Sadiković Exle, Jere Skelin, Franjo Kantolić, Ivan Erceg, Andro Sertić, Toma Štokić, Šimun Šarić, Ivor Šimić, Gabrijel Babić, Marko Madunić i Tin Šutija.

 

U maloj odbojci učenice od četvrtog do šestog razreda osvojile su 8. mjesto.

Učenice koje su predstavljale školu u maloj odbojci su: Mia Dumbović, Lana Oreb, Marta Ćosić, Magdalena Pažin, Tesa Novak, Teodora Zekanović, Mara Aralica, Antea Bulaja, Marta Marion, Bruna Krpan, Irja Maksan.

 

Za sportaše godine u šk. god. 2018./2019. odabrani su Julija Popović i Ziggy Vrdoljak, učenici 5.a razreda. 

Sportaši su na svim natjecanjima sudjelovali pod mentorstvom Damira Štokića, prof.

Tražilica



E-dnevnik


Anketa
Što biste željeli čitati na našoj web stranici?





Korisni linkovi

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju