preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
eTwinning

Dabar 2020.

Facebook škole

Upisi u srednju

Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 10. 2016.

Ukupno: 200090
Ovaj mjesec: 6776
Raspored zvona

 

  A TURNUS
1. sat 8:00 - 8:40
2. sat 8:45 - 9:25
3. sat 9:35 - 10:15
4. sat 10:25 - 11:05
5. sat 11:10 - 11:50
6. sat 11:55 - 12:35
7. sat 12:40 - 13:20

 

  B TURNUS
0. sat 13:15 - 13:55
1. sat 14:00 - 14:40
2. sat 14:45 - 15:25
3. sat 15:35 - 16:15
4. sat 16:25 - 17:05
5. sat 17:10 - 17:50
6. sat 17:55 - 18:35
7. sat 18:40 - 19:20

 

Priloženi dokumenti:
animated bell.gif

 

REZULTATI NATJECANJA

ŽUPANIJSKA NATJECANJA

SUDJELOVANJE NA MEĐUŽUPANIJSKOM NATJECANJU U DEBATI:

 

EMIL BALTIĆ HRSAN 8B

VILMA BALTIĆ HRSAN 8C

EMA DABROVIĆ 8C

VANJA FRANCETIĆ 8C

LUJO HERCEG 8C

SVEN MAHMET 8C

 

MENTORICA: IVANA MEDVEN, PROF., VODITELJICA DEBATNOG KLUBA ŠKOLE

 

 

 

SUDJELOVANJE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ LIKOVNE KULTURE

VANJA FRANCETIĆ 8C

MENTORICA: KSENIJA LUKAČ,  PROF.

 

7.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ ENGLESKOG JEZIKA

VILMA BALTIĆ HRSAN 8C

MENTORICA: BARBARA ŽULJEVIĆ, PROF.

 

10.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ FRANCUSKOG JEZIKA

LUKA ERCEG 8B

MENTORICA: MIRIAM MICULINIĆ, PROF.

 

10.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ FRANCUSKOG JEZIKA

LUKA PASSEK KUMERIČKI 8B          

MENTORICA: MIRIAM MICULINIĆ, PROF.

 

11.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ FRANCUSKOG JEZIKA

MENTORICA: MIRIAM MICULINIĆ, PROF.

 

13.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ FRANCUSKOG JEZIKA

NIKOLA MANDIĆ 8B

MENTORICA:  MIRIAM MICULINIĆ, PROF.

 

 

SUDJELOVANJE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE

VEDRAN HRABAR 7C

MENTOR: ŽELJKO BURANJI,  PROF.

 

 

 

15.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ POVIJESTI

LUKA ERCEG 8B

MENTORICA:  KARMEN PERKOVIĆ, PROF.

 

 

SUDJELOVANJE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ FIZIKE

MATIJA LUKA KUKIĆ 8A

VERONIKA MAJER 8A

MENTORICA:  SANJA KRŠ,  PROF.

 

SUDJELOVANJE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ KEMIJE

VEDRAN HRABAR 7C

MENTORICA:  KATARINA BARKOVIĆ,  PROF.

 

SUDJELOVANJE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ KEMIJE

EMA DABROVIĆ 8C

EMIL BALTIĆ HRSAN 8B

BRUNO BORIĆ 8B

MARKO ŽUGEC 8A

LEA GOJŠIĆ 8B

ANA ŠKRTIĆ 8C

 

MENTORICA: KATARINA BARKOVIĆ,  PROF.

 

 

 

 

 

 

 

 

DRŽAVNA NATJECANJA

 

 

LUKA PASSEK KUMERIČKI 8B

3.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ FIZIKE

 

MENTORICA: SANJA KRŠ, PROF.

 

 

 

 

LUKA PASSEK KUMERIČKI 8B

9.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE

 

MENTORICA: IVA CANJKO, PROF.

 

 

 

 

LEA PRIMORAC 8C

3.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ FRANCUSKOG JEZIKA

                                                                                                       

 

TENA VINČAZOVIĆ 8C

9.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ FRANCUSKOG JEZIKA

                                                                                                       

MENTORICA: MIRIAM MICULINIĆ, PROF.

 

 

 

 

 

PETAR SMOLKOVIĆ 7A

10.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE

 

ŠPIRO FILIP LASIĆ 6A

12.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE

 

MENTOR: ŽELJKO BURANJI, PROF.

 

 

 

 

MATIJA LUKA KUKIĆ 8A

5.MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ INFORMATIKE

 

MENTORICA: KATARINA BARKOVIĆ, PROF.

 

 

 

 

Međunarodno matematičko natjecanje “Klokan bez granica”

Nagrađeni učenici:

PČELICE

5.RANG DORA SPAJIĆ 2B

5.RANG JAKOV VUKOVIĆ 2A

6.RANG MARKO BABIĆ 2B

13.RANG ROKO GAŠPAROVIĆ 2C

 

 

 

LEPTIRIĆI

15.RANG KAJA PASSEK KUMERIČKI 3B

27.RANG LUKA BRAJKOVIĆ 3A

27.RANG NINA KYMALAINEN BREKALO 3B

 

 

 

ECOLIER

6.RANG MAŠA BIBAN CAPPONI 5B

16.RANG KAJA PAVIĆ 5C

23.RANG LUJO LASIĆ 4C

29.RANG MARTA ĆOSIĆ 5C

42.RANG FRANJO KANTOLIĆ 5A

46.RANG MARTIN DECKER 5B

47.RANG JANKO PRESEČKI 5C

60.RANG MARINA LIPOVAC 4B

64.RANG MARTA MARION 5C

 

 

BENJAMIN

18.RANG ŠPIRO FILIP LASIĆ 6A

40.RANG FRANO BAĆE 6A

 

 

 

CADET

52.RANG LUKA PASSEK KUMERIČKI 8B

 

 

 

 

 

 

Školski športski klub «Galeb»

 

ŠŠK «Galeb» pod vodstvom profesora TZK Damira Štokića sudjelovao je ove školske godine na brojnim natjecanjima.  Učenici su u svim kategorijama osvojili izuzetne rezultate.

Slijedi popis natjecatelja i ostvarenih rezultata po sportovima.

 

 

1.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U SKIJANJU  - DJEČACI 5.-8.R. OŠ

 

MARKO BABIĆ 4A

ZIGGY VRDOLJAK 4A

MAKS KLOBUČAR 4B

TOMISLAV TOKIĆ 8A

 

 

 

 

2.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U ODBOJCI - DJEČACI 7.-8.R. OŠ

 

JOSIP ZADRO 8B

ALESSANDRO ŽUŽIĆ 7C

TIN BREBER 8C

IVAN ĆOSIĆ 8A

BORNA LOVRIĆ 8A

FRANKO VRDOLJAK COLO 7C

BRUNO KNEŽEVIĆ 7A

ALEN KRIVDIĆ 7A

FRAN LIOVIĆ 7C

ROKO KRPAN 7A

 

5.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U MALOJ ODBOJCI - DJEČACI 4.-6.R. OŠ

 

GABRIJEL BABIĆ 5A

IVAN NEMETH 6A

KARLO MAVRIĆ 5C

RONALD DUMBOVIĆ 5C

DOMINIK SADIKOVIĆ EXLE 5C

JANKO PRESEČKI 5C

JERE SKELIN 5A

FRANJO KANTOLIĆ 5A

IVAN ERCEG 5C

TOMA ŠTOKIĆ 5A

FRA N HAJNEMAN 5C

IVOR ŠIMIĆ 5C

 

 

5.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U ODBOJCI - DJEVOJČICE 7.-8.R. OŠ

 

TINA MARKOVIĆ 8B

LUCIJA BOGOVIĆ 8B

HANA ZADRO 8A

VIVIAN GUDELJ 8A

KLARA SZEKELY 7B

UMA PISAROVIĆ 8C

ANA LIPKOVAC 8C

NIKA BAKMAZ 7A

VILMA BALTIĆ HRSAN 8C

DEMETRA JUŠIĆ 7A

 

 

 

 

8.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U KOŠARCI - DJEČACI 7.-8.R. OŠ

 

 

JOSIP ZADRO 8B

SVEN GREDELJ 8C

HRVOJE HAĐIJA 8C

BORNA KALAUZ 8B

NIKOLA KLEPAC 8B

TIN BREBER 8C

IVAN ĆOSIĆ 8A

SVEN MAHMET 8C

MARIN VUČIĆ 7B

 

 

18.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U PLIVANJU - DJEČACI 5.-8.R. OŠ

 

FRANJO KANTOLIĆ 5A

ANDRO SERTIĆ 5A

NOAH NAJCER 3B

ŠIMUN SARIĆ 5A

FRAN HAJNEMAN 5C

 

 

18.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U PLIVANJU

DJEVOJČICE 5.-8.R. OŠ

 

GRETA ŽNIDARŠIĆ 8B

NOA MARIJA SERTIĆ 7B

EMA NAJCER 5A

 

 

 

15.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U MALOJ ODBOJCI

DJEVOJČICE  4.-6.R. OŠ

 

LORENA BILIĆ 6B

BARBARA RAVLIĆ 6A

TESA NOVAK 5B

MARTA MARION 5C

JANA JAZBEC 5C

LARA GROTIĆ 6A

LUCIJA BRAJKOVIĆ 6A

MARINA VUKOVIĆ 6B

MARTA ĆOSIĆ 5C

MAGDALENA PAŽIN 4C

 

 

 

3.MJESTO U ZAGREBU NA NATJECANJU U JUDU - DJEČACI 1.-8.R. OŠ

 

PAL HORVATH 5B

SVEBOR VASIĆ 7A

IVAN MEĐERI 4C

MARTIN BLAŽIČEVIĆ 4C

VITO PERVAN 7B

NIKOLA BLAŽIČEVIĆ 4C

ROKO PERVAN 4C

ROBERT ZVONIMIR CAHUN 4B

 

 

 

 

 

 

 

SUDJELOVANJE  NA NATJECANJU U FUTSALU

DJEČACI 4.-6.R. OŠ

 

 

ŠPIRO FILIP LASIĆ 6A

MATIJA VUKELIĆ 6B

VLADIMIR JOZO LEVAK 6A

FRANO BAĆE 6A

GRGA PAŽIN 6A

JAKOV ŠPEHAR 6A

FRANJO ŠUTE 6B

FRAN JOZEF GOLUBIĆ 6C 

 

 

I ove školske godine birani su sportaš i sportašica godine. Sportaš godine je Ziggy Vrdoljak iz 4a razreda, a sportašica godine  Tina Marković  iz 8b razreda.

 

 

 

Tražilica



E-dnevnik


Anketa
Što biste željeli čitati na našoj web stranici?





Korisni linkovi

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju