preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
eTwinning

Dabar 2020.

Facebook škole

Upisi u srednju

Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 10. 2016.

Ukupno: 200090
Ovaj mjesec: 6776
Raspored zvona

 

  A TURNUS
1. sat 8:00 - 8:40
2. sat 8:45 - 9:25
3. sat 9:35 - 10:15
4. sat 10:25 - 11:05
5. sat 11:10 - 11:50
6. sat 11:55 - 12:35
7. sat 12:40 - 13:20

 

  B TURNUS
0. sat 13:15 - 13:55
1. sat 14:00 - 14:40
2. sat 14:45 - 15:25
3. sat 15:35 - 16:15
4. sat 16:25 - 17:05
5. sat 17:10 - 17:50
6. sat 17:55 - 18:35
7. sat 18:40 - 19:20

 

Priloženi dokumenti:
animated bell.gif

Rezultati natjecanja 2016./2017.

​DRŽAVNA NATJECANJA

​Državno natjecanje iz engleskog jezika

 

ime i prezime razred

osvojeno mjesto 

mentor
Patricija Čeović 8a 4. Vesna Deželić

 Državno natjecanje iz francuskog jezika

ime i prezime razred osvojeno mjesto mentor
Elena Odulj 8 3. Vedrana Hozjan

Državno natjecanje iz informatike

ime i prezime razred osvojeno mjesto mentor
Matija Kukić 7 8. Katarina S. Barković

 

 

 

 

​ŽUPANIJSKO NATJECANJE

​Županijsko ​natje​canje iz kemije

ime i prezime razred osvojeno mjesto/rang mentor
Emil Baltić Hrsan 7 17/10 Katarina Barković
Tin Pavlić 8 9. Katarina Barkovć
Tara Baće 8 16. Klatarina Barković
Marko Dimov 8 21. katarina Barković
Mia Inđić 8 27. Katarina barković 
Patricija Čeović 8 30. Katarina Barković
Marija Vukšić 8 32. Katraina Barković

 

Županijsko natjecanje iz fizike

 

ime i prezime razred osvjeno mjesto /rang mentor
Tara Baće 8 35/21 Sanja Krš
 Marko Dimov 8 53/28 Sanja Krš
Ivo Rosandić 8 55/28           -

 

županijsko natjecanje iz francuskog jezika

ime i prezime razred osvojeno mjesto/ rang mentor
Elena Ordulj 8 2. Vedra Hozjan
Patricija Čeović 8 6. Vedrana Hozjan
Markon Dimoc 8 15. Vedrana hozjan
Train Filipec 8 19 Vedrana Hozjan

 

županijsko natjecanje iz engleskog jezika

ime i prezime razred osvojeno mjesto mentor
Patricija Čeović 8 5. Vesna Deželić
Filip Peruško 8 7. Vesna Deželić
Tia Pačić 8 10. Vesna Deželić
vida Terze 8 12. Vesna Deželić
Mia Lucij Falatko 8 13. Vesna Deželić
Mia Inđić 8 18. Vesna Deželić
Lara Šimić 8 18. Vesna Deželić
Tarin Filipec 8 20. Vesna Deželić
ana kortnik 8 21. Vesna Deželić
Timo Maksan 8 23.
Vesna Deželić
cfranka Logarić 8 24. Vesna Deželić
Kla ra Fiipovič 8 27.
Vesna Deželić
Ana Krolo 8 28. Vesna Dežečić
ELENA ORDULJ 8 32. Vesna Deželić
Petra VrdoljakColo 8 33. Vesna Deželić
 
Marko Dimocv 8 35. Vesna Deželić
Kora Sertić 8 36. Vesna Deželić

županijsko natjecanje iz povijesti

ime i prezime razred osvojeno mjesto mentor
Ema Dabrović 7 10. Tomislav Čališ
Lujo Herceg 7 15. Tomislav Čališ
Karlo Bočkaj 7 17. Tomislav Čališ
Sven Mahmet 7 22.
Tomislav Čališ
Sven Gredelj 7 22. Tomislav Čališ
Vanja Francetić 7 23. Tomislav Čališ
Iva Ostoić 7 28. Tomislav Čališ

 

Tražilica



E-dnevnik


Anketa
Što biste željeli čitati na našoj web stranici?





Korisni linkovi

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju