> O školi
> Djelatnici
Djelatnici
RAVNATELJ: | Darko Kovačević |
STRUČNA SLUŽBA: | Nada Mrkonjić, pedagog |
Kristina Kos, psiholog | |
Sandra Marković Pogačić, knjižničar | |
TAJNICA: | Sandra Vajdovčić |
RAČUNOVODSTVO: | Đurđica Bradac |
RAZREDNA NASTAVA:
1.a: | Vedrana Budić/Marija Radić |
1.b: | Gordana Šestak/Biljana Petljak Zekić |
1.c: | Sanja Grujić Pietri/Irena Kemenović |
2.a: | Mirna Butorac Baksa/Iva Zeljko |
2.b: | Marijana Zelenika Šimić/ Kristin Balenović |
2.c: | Ines Vodanović/ Jura Troje (zamjena Jelena Pašalić) |
3.a: | Josip Ćulumović/Ana Didović Čurčić |
3.b: | Andrea Kager/Ana Filipec |
3.c: | Ana Škudar/Ana Puh |
4.a: | Ana Prohaska Žnidarić |
4.b: | Ljiljana Poljak Mravak |
4.c: | Marija Runac |
Vjeronauk: | Viktorija Kren Futač |
Engleski jezik | Martina Lesjak Pečur/ Katarina Šijaković |
Njemački jezik | Zorislava Juratek |
Francuski jezik | Ajla Herak |
Informatika | Martina Plavšić/Ivana Bertović |
PREDMETNA NASTAVA:
5.a: | Zorica Jadan | priroda, biologija |
5.b: | Ivana Ivšinović (Ivan Šimunić zamjena) | hrvatski jezik |
5.c: | Semira Katarina Barković | kemija, informatika |
6.a: | Barbara Žuljević | engleski jezik |
6.b: | Mira Tokić | hrvatski jezik |
6.c: | Alen Milković | hrvatski jezik |
7.a: | Dragana Sanković Matak | engleski jezik |
7.b: | Andriana Unić Kalaica | geografija |
7.c: | Damir Štokić | tjelesna i zdravstvena kultura |
8.a: | Antonija Senić | fizika/matematika |
8.b: | Iva Canjko | matematika |
8.c: | Ksenija Lukač | likovna kultura |
Njemački jezik | Darko Šokčević, Zorislava Juratek |
Matematika, fizika | Antonija Senić |
Matematika | Željko Buranji |
Glazbena kultura | Dubravko Pernicki |
Povijest | Tomislav Ćališ |
Tehnička kultura | Emiko Šimić |
Tjelesna i zdravstvena kultura | Damir Štokić, Daniel Baksa, Branko Tomljanović |
Vjeronauk | Ana Marica Miloš |
Informatika |
Ivana Bertović, Semira Katarina Barković |
UČITELJI ŠKOLE U BOLNICI:
Kristina Lozančić |
Snježana Turčin |
Vesna Žugec |
Tea Baričević |
Josip Baneković |
Ivan Šuto |
Aneta Jozić Bolčević |
Petra Eterović |
Ružica Rogina Gačal |
Zorislava Juratek |
Ksenija Lukač |
TEHNIČKO OSOBLJE:
Želimir Šimag
Jere Pedišić
Dubravka Ferenac
Višnja Hrgović
Verica Nikolčić
Anna Doria Bedek
Marica Stanić
Jadranka Denžić
Blaženka Lazić
Karmen Radić Rubelj
Marina Katalenić
Robert Majer
Tražilica
Informacije
Natjecanja
STEM
Sportski uspjesi naših učenika
UPISNICA U OSNOVNU ŠKOLU
Virtualna knjižnica
E-dnevnik
E ŠKOLE
Školska radioemisija Baby's Gang Show! Slušajte nas utorkom od 20 sati.
Anketa
Što biste željeli čitati na našoj web stranici?
Korisni linkovi
Ostalo |
> Portal za škole |
> Carnet |
> Portal Nikola Tesla |
> Crveni križ |
> Škola za život |
> Office365 za škole |
> Loomen |
> Leksikografski zavod... |
Kalendar
« Studeni 2020 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Arhiva dokumenata